5/5 - (1 vote)

Wiele lat ćwiczeń, a wraz z nimi – ogomna ilość potu rozlanego na sportowych matach, siłowniach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wyczyny te, uświadomiły nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się uczestnicy (profesjonaliści oraz debiutanci) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasze śledztwo nie było bezcelowe. Przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby w pierwszej kolejności posłużyć do wypracowania, a następnie stworzenia unikalnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma rzetelny wpływ na to, jak ćwiczysz oraz jakie sukcesy osiągasz. Chcesz dowiedzieć się, co powoduje, że stroje SMMASH są unikalne? Prezentujemy przykłady nowatorskich narzędzi, które w nich wykorzystaliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz przeanalizować ich wydajność – także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym treningu oczywiście widoczny jest pot, a także – uciążliwe „aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za to zjawisko odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe – tłuszcze i białka – stanowią idealną pożywkę.

Doskonale to rozumiemy. Z racji tego włókna będące w strojach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, które są naturalnym elementem umożliwiającym bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Specjalne włókna nie tylko regulują temperaturę i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale również aktywnie blokują pojawianie się oraz rozmnażanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby zbudować najlepsze możliwości do ćwiczeń, czyli takie, które nie hamują Twoich ruchów,zapewniają precyzyjne “czucie” oraz wygodę, w produktach SMMASH pożytkujemy się specjalną technologię Nano-Stretch.

Dzięki niej ubrania uzyskują perfekcyjną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – idealnie przystosowywujące się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z kluczowych czynników, który decyduje o wygodzie, stopniu zmęczenia, a przede wszystkim – rezultat ćwiczeń. Jeśli chcemy podczas treningów oddawać z siebie 100% – musisz troszczyć o to, aby nie zawierała niż 37 stopni Celsjusza. W jaki sposób to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie pojawia się nasza odzież, oraz – technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z tego powodu właściwie odprowadza pot skumulowany na skórze, jednocześnie dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość utworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% trwalsze na przetarcia – w porównaniu do klasycznych tkanin termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. To rozwiązanie daje możliwość uzyskiwać nawet 40% mocniejsze odcienie, a przede wszystkim – nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest pozbawiona ryzyka i sprawnie może sprawdzić się dla każdego – także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- podczas ulubionych treningów lub sportowych turniejach. Z całą pewnością natychmiastowo odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!